Access bars

Access Bars dla mózgu

jest tym, czym dla komputera jest resetowanie systemu
operacyjnego poprawiającego
jego sprawność.
Zdjęcie WhatsApp 2023-05-03 o 17.28.59

Czym jest?

1

Access bars

To prosty, bardzo przyjemny i relaksujący, a zarazem niezwykle potężny, zabieg energetyczny, który działa holistycznie na ciało, umysł i całe nasze istnienie.
Ten proces polega na delikatnej stymulacji opuszkami palców 32 punktów na głowie, w których kumuluje się cały Twój stres, wszystkie emocje, uczucia, myśli, punkty widzenia, przekonania i ograniczenia w różnych dziedzinach życia, cały energetyczny ciężar, który być może odczuwasz w swoim życiu. 

Dotyk uaktywnia przepływ energii przez te punkty i cały ten spolaryzowany ładunek elektromagnetyczny, który został zgromadzony w Twoim mózgu, zostaje rozładowany.

2

Access Bars u dzieci

 

Zabiegi stanowią również wsparcie przy ADD i ADHD i są ogromnym wkładem dla DZIECI, które nie do końca radzą sobie ze stresem, okresami przejściowymi w swoim życiu, nauką, egzaminami, kontaktem z rówieśnikami.

Proces Bars® otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certyfication Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Co możesz zyskać stosując metody Access Bars

 

3

Naukowe dowody

Dla tych, bardziej racjonalnych, którzy potrzebują naukowych dowodów, nowe badania nt. tego, w jaki sposób zabieg Access Bars® wpływa na osoby, u których zdiagnozowano stany lękowe i/lub DEPRESJĘ

Dotyk uaktywnia przepływ energii przez te punkty i cały ten spolaryzowany ładunek elektromagnetyczny, który został zgromadzony w Twoim mózgu, zostaje rozładowany.

video

The Effect of Access Bars on Anxiety & Depression

video

Badania neurologiczne o tym, jak Access Bars® działa na Twój MÓZG:

video

Access Consciouseness the bars

sesje głębokiego relaksu w polsce i w niemczech po ustaleniu terminu